Web tasarım | Elektronik ticaret | Web yazılımı | Kurumsal kimlik

 Neden İnternet Sitesi?

Şirket kimliğinizi, stratejilerinizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi, farklılığınızı vurgulamak ve global bir pazarda ortaya koymak şirketinizin daha geniş kitlelere hitap etmesini, yeni müşterilere ulaşmasını, sürekli gündemde olmasını ve çağı yakalamasını istiyorsanız internet ortamında mutlaka var olmanız gerekir.

 Neden Web Tasarım Firması?

Sitenizi yaptırmadan önce şu soruların cevabını açık ve net bir şekilde alabiliyor olmalısınız..Öncelikle web sitenizin tasarımını yaptırdığınız kişi/kuruluş bu işi meslek olarak mı, yoksa hobi olarak mı yapıyor? Aldığınız hizmeti faturalandırabiliyor musunuz? Size tatmin edici referanslar sunulabiliyor mu? Hizmet sonrasında, yıllar geçse bile destek alabilecek misiniz? Aldığınız hizmet ile ilgili bir sözleşmeniz var mı? Internet sitenizi yaptırdığınız kişi/kuruluş konu ile ilgili son teknolojiyi takip edebiliyor ve konu ile ilgili her isteğinize olumlu yanıt verebiliyor mu? Sitenizin arama motorlarında çıkması için doğru kodlar ve bu çerçevede bir tasarım yapılacağından emin misiniz?

 Sadece Sitenizin Tasarımını Yaptırmak Yeterli Mi?

Sitenizin tasarımı bittikten sonra mutlaka profesyonelce arama motorlarına kayıt yapılmalı ve takip edilmelidir. Aksi t aktirde sitenizi siz ve yakın çevrenizden başka kimse ziyaret etmez. Şirketiniz kapısı sizi Internet ten bulan kişiler tarafından çalınmalıdır. Buda ne en iyi tasarım, ne en gösterişli tasarım ne en pahalı tasarım ile mümkün olabilir. Ancak ve ancak doğru kaynak kodlarının kullanımı, arama motorlarında çıkmaya müsait yapıda bir tasarım ve doğru arama motorlarına kayıt ve takibi ile mümkündür.

 

 

COPYRIGHT 2020 extrabt.com Extra Bilişim Teknolojileri | Teknolojinin Extra' sı Tel: 0212 230 0 313 - 0546 939 60 11

Evranoszade Sokak No:73/A Feriköy Posta Kodu: 34379 ŞİŞLİ/İSTANBUL