Bizim İçin Önemli Olan Sizin Aldığınız Hizmettir.

"Teknik Servis İhtiyacım Var" Bilgisayarım arızalandı çok acil işlerim yarım kaldı diyorsanız ve sorunla daha çok vakit kaybedip zamanınızı boşa harcamak istemiyorsanız Extra BT' nin uzman personeli sizlere en hızlı çözümü üretecekdir.
 
 Peki şimdi ne yapmalıyım? Tek yapmanız gereken Extra BT çağrı merkezini aramak. Uzman personelimiz en yakın zamanda size destek verecektir 

 


Gözünüz Arkada Kalmasın


İş yerlerimizin güvenliği açısından büyük önem taşıyan Güvenlik kamerası sistemi, öncelikle caydırıcı bir nitelik taşır ve iş yerinizin güvenliğini sürekli kontrol altında tutmanızı sağlar. Gerek ofisinizden gerekse bulunduğunuz herhangi bir yerden internet vasıtası ile her an kontrol edebileceğiniz bir sistemdir. Özel bir sıkıştırma yöntemi ile kayıtlarınızı en iyi şekilde arşivlemenizi sağlar.

 
 

  

 


Neden İnternet Sitesi?


Şirket kimliğinizi, stratejilerinizi, hizmetlerinizi, ürünlerinizi, farklılığınızı vurgulamak ve global bir pazarda ortaya koymak şirketinizin daha geniş kitlelere hitap etmesini, yeni müşterilere ulaşmasını, sürekli gündemde olmasını ve çağı yakalamasını istiyorsanız internet ortamında mutlaka var olmanız gerekir.

 
 

  

 

Data Kurtarımı

Harddiskim bozuldu önemli datalarım, verilerim kayboldu sorununuzda güvenilir yardımcınız.Her marka model Pata ,Sata, Scsii diskler için data kurtarma hizmeti vermekteyiz. Servisimizde birincil olarak harddisklerden data kurtarma üzerine yoğunlaşmış olsakta değişik medyalardan data kurtarma üzerine de çalışmaktayız.

 
 

  

 


0212 230 0 313


info@extrabt.com

 

COPYRIGHT 2020 extrabt.com Extra Bilişim Teknolojileri | Teknolojinin Extra' sı Tel: 0212 230 0 313 - 0546 939 60 11

Evranoszade Sokak No:73/A Feriköy Posta Kodu: 34379 ŞİŞLİ/İSTANBUL